VM Fashion

 

Sektori me i ri ne Vm Center, me nje hapesire prej 600 m2, ofron brendet me te fundit te veshembathjeve, per te gjitha grupmoshat.
VM Fashion eshte e furnizuar me te gjitha llojet e tekstilit, per shijen e cdokujt, duke garantuar per kualitetin dhe cilesine e artikujve.
Per cdo lloj solemniteti apo eventi te juaj familjare apo edhe per veshje ditore, ju mund te drejtoheni ne VM Fashion, ku stafi yne i kualifikuar, me perkujdesin me te larte, do tju ndihmoje ne selektimin e e garderobes adekuate.Prej veshmbathjeve per femije, per te gjitha grupmoshat, e deri te veshmbathjet solemne, ju mund t’i gjeni ne VM Fashion.

fustani

Koleksioni i Femrave

solemnitet

Koleksion i Meshkujve

kepuce

Kepuce

Garderobe Elegante

Veshje Solemne

aksesoreAksesore

Veshmbathje per femijeVeshmbathje per femije

VM Fashion Brands

Diesel
c und a
Colt
Jack and Jones
Byos
polim pier
adres
Aldi
blue seven
Canda
Codello
Crash
crivit
Disney
Dornsbuch
enrico mori
JACK DEWIL
Jolinese
large ride
livergy
Lupilu
name it
Only and Sons
Phaz brand
pierre cardin
Pion
Savarie
Selected
tom tayloer
Vero moda