VM | Supermarketi

 

Miresevini ne VmCenter,qenda tregtare e vetme ne luginen e Presheves.Qellimi i kompanise sone eshte qe te zhvilloje nje lidhje te qendrueshme me konsumatoret dhe mos t’I zhgenjej ata.Ne jemi kujdesur qe ju te gjeni ate qfare e kerkoni tek ne duke ju ofruar produkte ushqimore, produkte të higjienës, tekstil, kozmetikë, pajisje shtëpiake, dekorime, mjete pune, etj), si dhe duke u ofruar vendparkim për veturat e konsumatorëve.Ju mund te relaksoheni ne bar&restaurantet tona dhe ne pasticerine tone perderisa femijet tuaj kalojne momente magjike ne kendin e lojerave. Pjesë e suksesit tonë është edhe ambienti i këndshëm, pastërtia shumë në nivel dhe padyshim edhe shërbimi mjaft korrekt i stafit tonë.
Tek ne do ndjeheni si ne shtepine tuaj sepse ne kemi menduar per te gjithe ju. Ejani ne VmCenter , vend ideal per ju dhe familjen tuaj.
 • VM Center Supermarketi (1)

 • VM Center Supermarketi (13)

 • VM Center Supermarketi (4)

 • VM Center Supermarketi (9)

 • VM Center Supermarketi (6)

 • VM Center Supermarketi (8)

 • VM Center Supermarketi (5)

 • VM Center Supermarketi (3)

 • VM Center Supermarketi (12)

 • VM Center Supermarketi (2)

 • VM Center Supermarketi (7)

 • VM Center Supermarketi (10)

 • VM Center Supermarketi (11)

Mish & Produkte te mishit

mishi Mish i klasifikuar dhe ne paketime adekuate. Mish i fresket, i bluar si dhe i ngrire.

Produktet e ngrira

frozen productsMe shume se 50 produkte ushqyese te ngrira si: perime te ngrira, akullore, pomfrit etj.

Peme & Perime

Ofrojme game te gjere te pemeve dhe perimeve te fresketa, vendore si dhe te importuara.

Furra

bukaBuke dhe pjekurina tjera shtese, gjithnje te fresketa dhe me cmime konkuruese.

Produktet e qumshtit

milk productsAsortiment i gjere i llojeve te qumshtit si dhe produkteve tjera shtese me cmime konkuruese.

Lengjet Joalkoolike

Lengjet JoalkoolikeLengje te ndryshme te gazuara si dhe te pagazuara, te brendeve vendore dhe nderkombetare.

Vererat & Pijet alkoolike

winery and beveragesPije alkoolike nga me te ndryshmet si dhe verera te te gjitha llojeve, te bardhe dhe te kuqe.

Libraria & Matrial per zyre

office Te gjitha llojet e fletoreve si dhe matrialit shkollore si dhe matrial logjistik per zyre.

Higjiene & Kozmetike

hygiene and cosmeticsAsortiment i gjere i detergjenteve, kozmetikes; per shtepine ose biznesin tuaj.

Teknika e bardhe

teknika e bardheGjithqka qe ju nevojitet per amviseri dhe shtepi, duke filluar prej frigorifereve, lavatriqeve, e deri te TV.